5 këshilla për një jetë seksuale më të mirë
 
Shperndaje
ikub#: 1905090063
Ndonjëherë jeta bëhet aq e lodhshme ku bëjmë gjithçka që na thonë si hani shëndetshme, stërvituni, meditoni çdo mëngjes etj. Është rraskapitëse të thuhet se ç'duhet bërë dhe kjo nuk ndikon mirë në shëndetin e njerëzve.
FOTO GALERI
Në vend të rregullave që na diktohen, ne duhet të përqendrohemi në zakone të thjeshta dhe të shëndetshme që vërtet na bëjnë të jemi të lumtur, të qetë dhe aspak të detyruar të ndjekim një rrjedhë të caktuar. Marrëdhëniet seksuale nuk janë të pavarura nga pjesa e shëndetit mendor dhe fizik, prandaj çdo lodhje apo çdo relaksim i marrë në lidhje me shëndetin tuaj do të ndikojë edhe në marrëdhëniet intime.
 
Nëse dëshironi të nxisni një jetë seksuale sa më aktive dhe të mirë, ja disa gjëra që duhet të bëni.
 Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA MARREDHENIE NE CIFT SEKSI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved