Këto janë bimët me fruta që duhet të kultivoni në ballkonin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1905090075
Ja cilat janë frutat qe duhet te kultivoni ne vaze për ti mbajtur ne ballkon.
FOTO GALERI
Mbase është e vështirë për tu besuar por te keni fruta te kultivuara ne vazo ne ballkonin tuaj është e mundur. Jo vetëm përves se ato kane bime shume te bukura dhe ju japin fruta ato janë gjithashtu perfekte për te arreduar ballkonin sipas sezonit, kështu me pak durim do te keni ne ballkonin tuaj fruta te freskëta. Por ja cilat janë frutat qe duhet te kultivoni ne vaze për ti mbajtur ne ballkon.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BALLKONI BIME FRUTA KULTIVIM

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved