Si të rriteni në detyrë dhe në karrierë
 
Shperndaje
ikub#: 1905150062
3 hapa që do ju ndihmojnë ta bëni në mënyrën e duhur.
FOTO GALERI
Nëse jeni duke menduar për një rritje në detyrë atëherë janë të shumta pyetjet që ju shqetësojnë si a duhet t'i kërkoj menaxherit tim se çfarë mund të bëj për të marrë më shumë përgjegjësi? Cila është mënyra më e mirë për të rritur pozicionin tim? etj.
Përparimi në karrierën tuaj është një objektiv i madh dhe hartimi i strategjisë suaj për të avancuar është shumë i rëndësishëm. Ka hapa që mund të ndërmerrni tani për të filluar rritjen e pozitës tuaj, por sigurohuni që t'i bëni ato në përparimin e duhur dhe në mënyrën e duhur për të maksimizuar mundësitë tuaja të ardhshme për një promovim.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DETYRA KARRIERE KESHILLA RRITJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved