6 përfitimet e të pasurit një fëmijë të vetëm
 
Shperndaje
ikub#: 1905170008
Kohët moderne kanë detyruar familjet e reja të kenë sa më pak fëmijë, një ose dy, ose fare.
FOTO GALERI
Disa zgjedhin të zhvillojnë karrierën e tyre, disa të jetojnë jetën plot aventura, disa janë shpirtra të lirë që edhe martesa nuk është në planet e tyre. 
Por le të qëndrojmë tek martesa. 1, 2 apo më shumë fëmijë. Kjo është një pyetje që sot bëhet më shumë se më parë. Është e vështirë të thuhet se si do të mund të vijojë e ardhmja, por nisur thjesht nga një analiza dhe arsyetim faktesh, ajo që mund të projektohet si më e përshtatshme në fund të fundit, duket se është të pasurit e vetëm një fëmije Më lart janë dhe disa prej arsyeve që rreshtojnë ata që besojnë në këtë teori.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FAMILJE FEMIJE MARTESA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved