7 mënyra për të rinovuar shtëpinë pa blerë mobilie
 
Shperndaje
ikub#: 1905200106
Ndonjëherë për te bere ndonjë ndryshim te ri midis mureve te shtëpisë nuk ju duhet te bëni blerje te shtrenjta apo ndryshimi rrënjësore ne arredim.
FOTO GALERI

Nga kuzhina tek dhoma e gjumit, nga banja tek zona living mund te arrini te rinovoni çdo ambient te shtëpisë me gjera te thjeshta dhe te bukura. Ne fakt është vështirë ti rezistoni tundimit për te ndryshuar vendin e mobilieve apo për te vendosur diçka te re ne mur, një vazo te bukur me lule natyrale etj.
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIMI MOBILIE SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved