Mënyrat klasike dhe moderne të dekorimit të murit pas divanit
 
Shperndaje
ikub#: 1905280074
Divani është mobilia i cili është shume i nevojshëm ne një sallon dhe është pikërisht ai protagonisti i padiskutueshëm ne këtë ambient i cili i jep stil dhe personalitet dhomës.
FOTO GALERI
Sigurisht divani duhet te zgjidhet ne harmoni me pjesën tjetër te arredimit. Muri pas divanit duhet te nxjerre ne pah formën dhe ngjyrën e tij dhe pikërisht për këtë arsye nuk duhet lënë totalish i boshatisur. Si te dekoroni murin pas divanit? Ja disa këshilla stili për shtëpinë tuaj.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: DEKORIMI DIVANI MURI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved