7 gabimet e zakonshme që bëjnë të sapomartuarit
 
Shperndaje
ikub#: 1906050102
Nëse martesa ishte dita që keni ëndërruar ju tashmë e bëtë realitet. tashmë jeta si çift do të marr një tjetër rrjedhë.
FOTO GALERI
Jo gjithmonë gjithçka do të jetë fushë me lule dhe romantike siç keni menduar, shumë gjëra do të ndryshojnë, por kjo nuk do të thotë se jeni në martesën e gabuar. Përkundrazi punimi mbi gjërat që nuk bini dakot për të gjetur një zgjidhje do të forcojë edhe më shumë martesën tuaj.
 
Këtu janë disa gabime të zakonshme që të porsamartuarit bëjnë.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: GABIME KESHILLA MARTESA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved