Tavolina e punës dhe një detaj që e bën të veçantë...
 
Shperndaje
ikub#: 1907090023
Pra ka ardhur momenti që të largoni nga tavolina e punës, gotat plastike, apo edhe një filxhan të rëndom.
FOTO GALERI
Ne ju këshillojmë t'i zëvendësoni këto me shishe, të bukura, elegante dhe unike që jo vetëm janë komode por në zyre me to do të shkëlqeni. Ka shishe të tilla të ndryshme, qelqi ose metalike, të cilat janë të lyera me dorë, të mbuluara me shkëlqim apo dhe varianti modern i tyre, apo shumë teknologjik. Kemi nxjerrë disa prej tyre, në vazhdim të artikullit.
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved