Si të menaxhoni situata stresante në mjedisin e punës
 
Shperndaje
ikub#: 1907190138
Stresi në ambientin e punës ndikon si në shëndetin tuaj mendor ashtu edhe në atë fizik. Më poshtë do të njiheni me 5 situata apo me 5 faktorë që mund t’ju krijojnë stres dhe me mënyrën më të mirë për t’i përballuar ato.
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved