10 marka të fustaneve të nusërisë që duam t'ju prezantojmë
 
Shperndaje
ikub#: 2002060086
Ne kemi gjetur disa atelierë të fustaneve të nuseve që mund të mos i dini. Zbulojini ato me ne.
FOTO GALERI

Kur flasim për fustanet e nusërisë, është e natyrshme të përmendim markat më të famshme të nusërisë në botë, atelierët e shkëlqyeshëm, ata që kanë bërë dhe vazhdimisht bëjnë historinë e shumë nuseve. Por, jashtë emrave pak a shumë klasikë, ka shumë stilistë më pak të njohur për shumicën që meritojnë vëmendjen tonë.

Dhe atë të nuseve të ardhshme. Nga Shtetet në Tel Aviv, duke kaluar nëpër Australi (në të gjithë botën, me pak fjalë!), Filluam të kërkojmë emra të rinj, origjinalë dhe shumë të veçantë, të cilët me të vërtetë kanë shumë për të thënë
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANI MARKA NUSE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved