Një fustan nuseje modern? Ja tendencat e 2020-ës
 
Shperndaje
ikub#: 2002160005
Me dantella, kurriz zbuluar... ja tendencat e veçanta të fustaneve të nuseve për këtë vit.
FOTO GALERI
Do martoheni këtë vit dhe jeni në kërkim të një fustani të veçantë ndryshe nga tradicionalët? Këtë vit në fakt koleksionet janë të jashtëzakonshme. Mund të luani me transparencën, dantellat, dekoltetë dhe format ndryshe nga zakonisht. Materialet e derdhura dhe fustanet pa shumë fryrje do jenë goxha në modë. Pendët, xixat dhe shkëlqimi do rikthehen sërish për të dhënë një pamje më vintage. Zbuloni disa nga fustanet më të bukur dhe më tendencë për 2020-ën.
 Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANI MODERNE TENDENCA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved