Keni menduar të ndryshoni raftin e këpucëve? Ja disa ide që vlejnë...
 
Shperndaje
ikub#: 2002190099
Edhe rafti i këpucëve duhet të jetë stil dhe me shije...
FOTO GALERI
Një raft për mbajtjen e këpucëve në shtëpinë tuaj bën një ndryshim të madh. Ju duhet ta mendoni mirë se çfarë rafti do të zgjidhni sepse duhet përshtatur me vendin ku do ta vendosni në shtëpi. Zakonisht mbajtësja e këpucëve qëndron në korridor sepse aty e kemi më afër, meqenëse na duhet të dalim çdo ditë nga shtëpia. Të gjithë e kemi raftin e këpucëve në shtëpi, por pse të mos mendojmë për një ndryshim më të bukur sepse do t’i japë më shumë stil ambientit ku ne jetojmë. Kohët kanë ndryshuar dhe gjërat kanë evoluar aq shumë saqë çuditemi me shpikjet e reja. Shfletoni pra galerinë e mësipërme për disa ide të reja. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: IDE KEPUCE RAFT SHTEPI STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved