Nusja porosit fustanin e dytë nga interneti dhe ja çfarë i sjellin
 
Shperndaje
ikub#: 2002190064
Blerjet online zhgënjyen këtë herë edhe një nuse në prag të martesës.
FOTO GALERI

Nëse keni porositur ndonjëherë rroba online, atëherë e keni idenë për ndryshimin nga fotoja te realiteti. Shpesh jeni ndeshur me ndryshime të veshjeve, ato nuk vinë te ne ashtu si janë reklamuar. Por mendoni pak si do të ndiheshit nëse do të zhgënjeheshit nga fustani i nusërisë, kjo është gjëja më stresuese që mund t’iu ndodhë. Fatkeqësisht një nuse u përball me këtë fakt.

Për shkak të disa impenjimeve të saj personale ajo u detyrua të porosisë një fustan që kishte parë online. Fustani në foto ishte shumë i bukur, por kur arriti fustani ishte shumë ndryshe nga foto dhe dukej shumë qesharak sepse asnjë nuse nuk do të mund ta vishte fustanin ashtu. Pas kësaj nusja e ndan lajmin në Facebook për të paralajmëruar të gjithë sidomos nuset të kenë kujdes me blerjet online.
Shfleto artikuj te tjere per: DASME FUSTAN INTERNET NUSE ONLINE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved