8 ide dhuratash për partnerin tuaj ditën e dasmës
 
Shperndaje
ikub#: 2003040031
Jo vetëm nusja dëshiron dhurata, por edhe dhëndri.
FOTO GALERI
Dita juaj e dasmës është dita më e bukur e jetës, nuk është vetëm nusja ajo që duhet të presë dhurata, por diçka simbolike duhet të marrë edhe dhëndri. Pra kur fjalët tuaja nuk janë të mjaftueshme, blini një dhuratë që duket personale, sentimentale, e gjallë apo një detaj që ka lidhje me dashurinë tuaj. Dhuratat për partnerin tuaj nuk ka rëndësi se sa kushtojnë, mjafton që të jetë diçka që ai ta përdorë. Vetëm një gjest i vogël ju dhuron më shumë emocione dhe kujtime të paharrueshme. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DASME DHENDER DHURATA NUSE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved