Fustanet e nusërisë: ide nga shfaqjet e modës vjeshtë-dimër 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2003070023
Jo vetëm tendencat e "modës": nga koleksionet vjeshtë-dimër 2020, shumë ide kushtuar nuseve të ardhshme.
FOTO GALERI
Muaji i modës mbaroi: nga New York në Paris janë inskenuar risitë e stilistëve më të mirë për sezonin vjeshtë-dimër 2020 dhe, mes shumë tendencave të dukshme të modës, kemi gjetur shumë ide që mund të frymëzojnë nuset e ardhshme në kërkimin e veshjes përsosur. Nga shfaqjet e modës, në të vërtetë, shumë frymëzime vijnë për t’u shfaqur edhe në aspektin e dasmave: dantella, tyle, mëngë të fryra, bustiere, të gjitha elementet që kemi përdorur për të admiruar në koleksionet e atelierëve të sektorit.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE IDE MODA NUSERIE VJESHTE-DIMER

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved