Grimi rozë për martesë: 10 ide për tu kopjuar menjëherë
 
Shperndaje
ikub#: 2003100029
Vendndodhja e rezervuar, veshja e zgjedhur dhe dasma e organizuar: gjithçka që mbetet është të mendoni për pamjen në ditën e madhe.
FOTO GALERI

Grimi i nusërisë në hijet e rozës është zgjedhja më romantike që mund të bëni, por edhe ajo më e zgjuara, sepse ju lejon të vizatoni një gamë shumë të gjerë ngjyrash. Në fakt, falë nuancave të saj të pafund, roza është një ngjyrë shume e bukur për t’u përdorur për pamjen e një nuseje dhe është e përshtatshme për të gjitha ngjyrat dhe të gjithë personalitetet.

Ju mund të filloni nga një rozë e butë dhe delikate, deri në atë ngjyrë mishi, natyrale. Ju mund të zgjidhni një rozë antike, një rozë pjeshkë, një rozë kajsi, deri në nuancat më të ndritshme të rozës së salmonit, ose përkundrazi një rozë të ftohtë që ka tendencë për të purpurtën.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: GRIMI KOPJIMI NUSE ROZE SY

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved