10 filma që mund t’i shihni me partnerin për të zgjuar pasionin në çift
 
Shperndaje
ikub#: 2003110067
Qëndrimi në shtëpi nuk ka pse të jetë kufizim në marrëdhënie, përkundrazi: mund të jetë një mundësi e mirë për të rikthyer shkëlqimin në marrëdhënie dhe, falë kohës më të lirë për të kaluar së bashku, shtoni edhe pak "piper” nga kohërat e vjetra.
FOTO GALERI
Si? Filloni duke provuar të shikoni së bashku një film erotik - i cili nuk duhet të jetë i qartë për të qenë emocionues. Filmat skenojnë fantazi, madje edhe ato erotike, që ne do të donim të përjetonim, dhe për këtë arsye jemi në gjendje, përmes historisë së dashurive seksi, pasionante, të torturuara, të çmendura, të lira, të dhunshme, ekstreme jo vetëm për të mposhtur, por edhe për tu frymëzuar. E cila u përkthye në gjuhën e një çifti ...
 
 Shfleto artikuj te tjere per: CIFT FILMA PARTNERI PASIONI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved