Grim natyral i nuseve: efekti është super elegant me make-up-in e duhur
 
Shperndaje
ikub#: 2003170111
A po afron dita e dasmës? Lëreni veten të frymëzoheni nga grimi natyral i nuseve që kemi zgjedhur për ju nga tapetet e kuq dhe pasarelat.
FOTO GALERI
Sezoni i dasmave këtë vit do të duhet të presë pak më gjatë. Por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të filloni të dizajnoni pamjen e bukurisë së ditës së madhe dhe të zgjidhni grimin më të mirë natyral të dasmave për ju. Është e panevojshme të thuhet: pamja e bukurisë duhet të studiohet duke ndjekur prirjet dhe dëshirat tuaja dhe, mbi të gjitha, duhet të bëjë që të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Pasi të keni kujdesur bazën me një produkt i përkujdesjes për lëkurën, ju mund të zgjidhni nga variacionet dhe ngjyrat e pafund, madje edhe kur gjithçka që dëshironi është një make-up i thjeshtë për nuse. Lexoni më tej për të gjetur shembuj dhe këshilla për një grim natyral nusërie.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: GRIMI NATYRAL NUSE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved