5 këshilla nëse jeni në karantinë me partnerin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2003190097
Rastësisht keni mbetur në karantinë me të dashurin? Ja çfarë duhet të bëni
FOTO GALERI
Shfrytëzoni momentin nëse keni mbetur në karantinë me të dashurin tuaj sepse janë shumë gjëra që duhet t’i bëni. Për çifte që nuk jetojnë bashkë koronavirusi i ka ndarë ata dhe mund të sjellë edhe konflikte. Zyrtarët e shëndetit publik kanë inkurajuar njerëzit që të vetë-karantinohen gjatë kësaj pandemie, që do të thotë se është koha të pyesni veten: A jam gati të ndaj shtëpinë me të dashurin tim? Ndërsa bashkëjetesa mund të forcojë lidhjen tuaj, të jetosh bashkë me të dashurin për një kohë të pacaktuar gjithashtu shkakton sfida të reja në marrëdhënien tuaj. Të kalosh kohën gjatë karantinës me partnerin do t’iu duhet të mësoni zakonet e njëri-tjetrit dhe të përshtateni me stilin e jetesës. Por që bashkëjetesa juaj në karantinë të shkojë mirë dhe t’ia vlejë ndiqni këshillat në galerinë e mësipërme.  
 Shfleto artikuj te tjere per: CIFT JETESE KARANTINE KORONAVIRUS PARTNER

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved