Ja veshjet më të rehatshme gjatë qëndrimit në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 2003250107
Tashmë të gjithë e dimë se qëndrimi në shtëpi është për të shmangur përhapjen e koronavirusit.
FOTO GALERI
Në mënyrë serioze, nuk është vetëm për shëndetin dhe sigurinë tuaj, ka të bëjë me mbrojtjen e miqve, fqinjëve dhe të kujtdo tjetër me të cilin mund të keni kontakt. Dhe meqenëse të gjithë jemi brenda, përgatituni se si do ta kaloni ditë apo cilat janë veshjet më komode. Për ata që punojnë nga shtëpia është një ide shumë e mirë që të veshin rrobat më të përshtatshme. Ne jemi këtu për t’iu sugjeruar disa nga veshjet më të rehatshme gjatë qëndrimit në shtëpi. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe punë të mbarë! 
 Shfleto artikuj te tjere per: PUNE RROBA SHTEPI VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved