Pesë këshilla thelbësore që marrëdhënia juaj t’i mbijetojë karantinës
 
Shperndaje
ikub#: 2003310107
Vendi tani është izoluar për shkak të shpërthimit të pandemisë së COVID-19.
FOTO GALERI
Dhe në këtë periudhë karantinimi të gjithë ne përballemi më një amplifikim ndjenjash që mund të përjetojmë në këtë periudhë për shkak të situatës. Për shumë prej nesh, karantina jonë mund të përbëhet prej dy vetash, të detyruar të kalojmë më shumë kohë cilësore në çift se kurrë më parë. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINA KESHILLA MAREDHENIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved