Fëmijët martojnë prindërit, pasi koronavirusi u anullon dasmën
 
Shperndaje
ikub#: 2004130042
Dy fëmijët e vegjël organizojnë dasmën e prindërve.
FOTO GALERI
Një çifti ju thye zemra pasi bllokimi nga pandemia e koronavirusit anuloi edhe dasmën e tyre të madhe. Kim-Marie Gerrard, 36 vjeçe dhe partneri Mark Tooth, 42 vjeç, nga Cheddleton në Staffordshire kishin edhe dy fëmijë së bashku, ditën që ata kishin planifikuar dasmën nuk u realizua për shkak të koronavirusit. Por gjithçka ndryshoi si një mrekulli kur dy fëmijët e tyre organizuan një ambient martese në kopshtin e shtëpisë. Djali quhet Louis, dhjetë vjeç dhe vajza Ruby tetë vjeçe. Fëmijët ishin gjithashtu fotografët e dasmës, ndërsa të ftuarit ishin lodrat e tyre të vendosura në karrige. Djali i madh Louis luajti rolin e priftit për të kryer celebrimin.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DASME FEMIJE KORONAVIRUS MARTESE PRINDER

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved