Nga më të thjeshtët, tek mondanët, si të zgjidhni një abazhur
 
Shperndaje
ikub#: 2004130035
Nuk dini si te zgjidhni abazhurin e tavanit për dhomën e gjumit? Ju sugjerojmë disa ide te bukura ne mënyrë qe te ndriçoni sa me mire dhomën dhe ne te njëjtën kohw ta arredoni me stil.
FOTO GALERI
.
 Shfleto artikuj te tjere per: ABAZHURI DHOMA E GJUMIT SHTEPIA TAVANI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved