Femrat me tatuazhe janë më mendje hapura për jetën seksuale
 
Shperndaje
ikub#: 2004140090
Femrat me tatuazhe janë më mendje hapura për jetën seksuale Të mbushësh trupin me tatuazhe kërkon gjithmonë guxim ashtu si kërkon një jetë seksuale aktive.
Femrat me flokë me ngjyra, me shumë tatuazhe në trup gjithmonë tërheqin vëmendjen dhe për më tepër paragjykohen. Në fakt, disa njerëz mendojnë se këto femra kanë një ndikim të keq në shoqëri. Por gjithashtu thuhet se gratë me shumë tatuazhe janë më mëndje hapura ndaj marrëdhënieve seksuale. Në një studim të kryer nga Universiteti Politeknik në Kanada, studiuesit donin të studionin se sa i saktë është rezultati që gratë me tatuazhe janë më të hapura ndaj seksit dhe çfarë faktorësh ndikojnë. Studiuesit zbuluan se femrat me shumë tatuazhe në trup treguan më shumë dëshirë për t'u përfshirë në marrëdhënie seksuale me këdo qofshin. Pra ato janë më të pasionuara pas jetës seksuale dhe më guximtare. 
 Shfleto artikuj te tjere per: FEMER FLOKE SEKS TATUAZHE TRUP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved