7 gabimet që duhen shmangur gjatë punës nga shtëpia
 
Shperndaje
ikub#: 2004150101
Këshilla të vlefshme nga një përvojë 3 vjeçare e punës nga shtëpia.
FOTO GALERI
Puna nga shtëpia mund të jetë një bekim i vërtetë, por vetëm nëse e bëni mirë atë. Një eksperiment kinez tregoi se personat që punojnë nga shtëpia mund të kenë kënaqësi më të lartë në punë dhe të jenë më produktivë se kolegët e tyre në zyrë. Por në të njëjtën kohë, ata që punojnë nga shtëpia shpesh ndjehen të vetmuar dhe të izoluar. Autorja e Bright Side, Maria shpjegon në këtë artikull eksperiencën e saj për tre vite gjatë punës nga shtëpia. Për të gjithë ju që punoni në shtëpi, në galerinë e mësipërme do të mësoni këshillat e duhura për të pasur më shumë produktivitet në punë. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: GABIME KESHILLA PUNE SHTEPI ZYRE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved