Në kërkim të stilimeve të thjeshta për dasmë? Ja 10 ide
 
Shperndaje
ikub#: 2004160077
Nëse jeni në kërkim të stilimit të flokëve për ditën më të rëndësishme të jetës suaj hidhini një sy këtyre zgjedhjeve tona.
FOTO GALERI
Nëse dita e madhe nuk është shumë larg dhe ende nuk keni zgjedhur stilimin perfekt për ju ne ju vijmë në ndihmë me disa modele  të thjeshta dhe të bukura. Të gjitha modelet më të bukura të momentit përqendrohen në thjeshtësinë romantike në flokë të kapura bisht, gjysmë të mbledhura  dhe të dekoruar me lule dhe me onde, por jo shumë voluminoze. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DASMA FLOKE STILIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved