Si të gjeni një punë që ju bën të lumtur
 
Shperndaje
ikub#: 2004180006
Asnjë punë nuk është e përkryer. Mund të keni një drejtues, një klient, një projekt apo detyrë që ju merr gjithë energjitë dhe mund të ketë edhe momente kur ju doni që të hiqni dorë.
FOTO GALERI
Për të gjetur një punë që ndikon pozitivisht në shëndetin tuaj, lumturinë dhe mirëqenien e përgjithshme, përpiquni të ndiqni këto hapa:
 Shfleto artikuj te tjere per: KARRIERA LUMTURIA PUNA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved