Si të kemi një ballkon komod, tërheqës dhe funksional
 
Shperndaje
ikub#: 2004180015
Ballkoni është për një apartament si kopshti për një vilë. Ndaj të kujdesemi për të është e rëndësishme.
FOTO GALERI
.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIMI BALLKONI SHTEPIA

Marre nga Herbeauty


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved