A duhet të nisim një marrëdhënie me dikë pa e takuar?
 
Shperndaje
ikub#: 2004210003
A duhet të nisim një marrëdhënie me dikë pa e takuar?
FOTO GALERI
Asnjëherë nuk e dini se ku mund t’iu presë dashuria. Mund të jetë në festën e ditëlindjes së mikut tuaj, në klasën tuaj të ardhshme në shkollë, ose me dikë që vini re në rrugë, ndërsa po bëni shëtitje. Ose siç është rasti për shumë njerëz, romanca e re mund të nisë me dikë në internet, i cili mund të mos jetojë pranë jush. Ndërsa ju e provoni këtë mundësi dhe aq më tepër në këtë kohë ku ndodhemi në vetë-izolimi ju mund të krijoni ndjenja pa e kuptuar. Por lind pyetja, a mund të nisësh një marrëdhënie online pa e takuar dikë?  Kjo është një pyetje që njerëzit po përballen tani më shumë se kurrë, pasi distancimi shoqëror po i ndërlikon më shumë njohjet e reja në çift. Nëse keni njohur një person online, por nuk e keni takuar ballë për ballë, në galerinë e mësipërme do të gjini disa këshilla sipas ekspertëve.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: DASHURI DISTANCE MARREDHENIE ONLINE TAKIM

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved