Ja arsyet pse beqaria është e mirë për ju
 
Shperndaje
ikub#: 2004230029
Të gjithë duam të duam dhe të jemi të dashur, dhe ndonjëherë jemi madje të gatshëm të sakrifikojmë lumturinë tonë për hir të dashurisë.
FOTO GALERI

Por rezulton se marrëdhëniet mund të jenë me të vërtetë të papërshtatshme për rritjen dhe zhvillimin personal.

Ndërsa vitet tuaja të beqarisë mund të konsiderohen si koha më produktive dhe çliruese e jetës tuaj.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ARSYE BEQARIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved