Si të ruajmë marrëdhëniet gjatë karantinës
 
Shperndaje
ikub#: 2004250008
Pasiguria e kësaj periudhe, shqetësimi i vazhdueshëm për shëndetin dhe, e fundit, por jo më pak e rëndësishmja, perspektivat ekonomike që janë gjithçka, përveçse rozë, e venë jo pak në provë edhe marrëdhënien mes partnerëve.
FOTO GALERI
Dhe kujdesi në këtë drejtim duhet të jetë edhe më i madh gjatë kësaj periudhe.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINA KUJDESI MARREDHENIA PARTNERI

Marre nga Tgcom24


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved