10 gjërat që hotelet ju lejojnë t’i merrni me vete në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 2004260024
Nuk është vjedhje nëse ju merrni gjërat që kanë qenë posaçërisht për ju.
FOTO GALERI
Tashmë mund t’iu vinë ndërmend udhëtimet e shumta dhe qëndrimi në hotel. Nuk është çudi që para se të largoheshit nga hoteli të keni marrë ndonjë shampo apo sapun me vete sepse është e juaja dhe ju mund të bëni çfarë të doni. Rezulton se ka shumë gjëra interesante dhe të dobishme që ju lejohet të merrni me vete nga dhoma juaj e hotelit. Shfletoni galerinë për të mësuar se cilat gjëra ju lejojnë hotelet që t’i merrni me vete në shtëpi. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJERA HOTEL PRODUKTE SHTEPI UDHETIM

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved