Nëse po punoni nga shtëpia, ja 5 rutina që duhet të bëni gjatë ditës
 
Shperndaje
ikub#: 2004270015
Për ju që po punoni nga shtëpia, si po e programoni ditën?
FOTO GALERI
Tani që nuk do të zgjoheni herët për të shkuar në punë, është koha që t’i kushtoni më shumë vëmendje vetes suaj. Ju nuk do të ndesheni më me frikën e orarit, ankthin e mbledhjeve apo problematika të tjera të këtij lloji. Për të mbyllur ditën e qetë dhe e relaksuar duhet të ndiqni rutinën ditore në galerinë e mësipërme. 
 Shfleto artikuj te tjere per: DITE KOHE PUNE RUTINE SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved