Si të ndaheni me partnerin/en pa e lënduar, pas karantinës
 
Shperndaje
ikub#: 2004270092
Të kuptuarit se si të lini një person pa e dëmtuar është një shenjë respekti për marrëdhënien që keni përjetuar. Ja se si ta bëni:
FOTO GALERI

Nëse pas karantinës dëshironi t’i jepni fund marrëdhënies dhe të ktheheni ne ju ndihmojmë të kuptoni se cilat janë hapat që duhet të ndërmerrni tani për tu ndarë nga një person në një mënyrë (pothuajse) pa dhimbje.

 
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINA NDARJA PARTNERI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved