Fjala “Të Dua” ndryshon jetën tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2004300137
Ja si ndikon fjala “Të dua” në jetën tuaj.
FOTO GALERI
Sipas një studimi, më shumë se gjysma e çifteve që janë bashkë prej 2 ose 5 vitesh i thonë: "Të dua" njëri-tjetrit pothuajse çdo ditë. Por ndërsa marrëdhënia arrin më shumë se 10 vite, numri bie me në 33% dhe vazhdon të bjerë sa më shumë që kalon koha. Sidoqoftë, ka shumë arsye për ta ndryshuar këtë zakon dhe ne jemi këtu për t'ju thënë pse. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe jeta juaj në çift do të ndryshojë për mirë. 
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI FAMILJE SHENDET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved