Ilustrime komike që tregojnë realitetin e marrëdhënieve moderne
 
Shperndaje
ikub#: 2005020031
Marrëdhëniet moderne kanë stilin e tyre specifik. Ne takohemi në Tinder, ndjekim njëri-tjetrin në mediat sociale dhe porosisim një vakt delivery.
FOTO GALERI

Por ndonjëherë është mirë të shikojmë nga një këndvështrim tjetër për tu bërë më të vetëdijshëm për trendet moderne romantike.

Ja disa ilustrime komike që tregojnë jetën e çifteve në ditët e sotme.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ILUSTRIME KOMIKE MAREDHENIE REALITETI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved