Dasmë në kohë koronavirusi, shoqërueset e nuses ishin dy qentë e saj
 
Shperndaje
ikub#: 2005040050
Duket bukur kur në ditën tënde më të rëndësishme ju bën vend edhe qeneve që mban në shtëpi.
FOTO GALERI
Kur dasma e Autumn Wood dhe Christian Miller u anulua për shkak të koronavirusit, ata vendosën të martoheshin. Ata organizuan një ceremoni në kopshtin e tyre të dhe pasi nuk mund të kishin të ftuar, çifti vendosën që qentë e tyre të ishin shoqëruesit e nuses. Çifti u martua nga vëllai i dhëndrit, i cili ishte duke qëndruar bashkë me ata në izolim, në shtëpinë e tyre në Cincinnati, Ohio. Dasma e tyre ishte planifikuar të bëhej më 23 maj, por gjithçka u anulua për shkak të koronavirusit. Por çifti i ri 28 vjeç nuk pritën dhe u martuan në oborrin e shtëpisë së tyre, bashkë me dy qentë Sasha dhe Oreo. Gjithashtu ata nuk kishin harruar të vendosnin edhe maska. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASME KARANTINE QEN

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved