Sinjale që tregojnë se ish-i kërkon të kthehet përsëri me ju
 
Shperndaje
ikub#: 2005040102
Rikthimi i ishit tek partnerja e parë është një fenomen jo i rrallë dhe kujtdo mund t'i ndodhë, ndaj për të kuptuar më mirë se ai/ajo o mendon kthimin lexoni më poshtë.
FOTO GALERI
.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ISH PARTNERI KTHIMI PARTNERI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved