Momenti i sikletshëm, dhëndrit i çahen pantallonat gjatë kërcimit
 
Shperndaje
ikub#: 2005060108
Nëse jemi mësuar të qeshim me çdo detaj të vogël dhe të sikletshëm që ndodh në një dasmë, ju nuk keni parë gjë akoma sepse me këtë detaj, nuk do të ndaloni dot së qeshuri.
FOTO GALERI
Një çift ka kaluar një situatë të sikletshme ditën e tyre të dasmës. Ndërsa nusja dhe dhëndri po hynin në restorantin ku ishte organizuar dasma. Dhëndri u përpoq që të hynte me një performancë kërcimi, por papritur pantallonat e tij u çanë në dysh dhe gjithë të ftuarit po e shikonin duke mbajtur të qeshurën. Pamjet u postuan në një faqe Instagrami me video për të qeshur dhe shkruanin: Kur hyrja e dhëndrit bëhet e turpshme...”
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASME HUMOR MOMENT NJEREZ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved