Çfarë kemi mësuar nga 9 çifte të famshëm që i dhanë një shans të dytë dashurisë
 
Shperndaje
ikub#: 2005060018
Shanset e dyta jo gjithmonë përfundojnë në dështim.
FOTO GALERI

Ekzistojnë mjaft çifte që janë ndarë por që janë rikthyer sërish bashkë dhe më të fortë se më parë. Ndërsa historia e çifteve si Princi William dhe Kate Middleton na mëson që këto boshllëqe kohore mund të jenë të dobishme për të zbuluar se cilat janë ndjenjat tona më të thella.

Kështu që kthimi në krahët e një ish-i mund të bëhet një dashuri e përjetshme. Ne besojmë se gjithmonë duhet të ketë një shans të dytë për t'i dhënë dashurisë, dhe këtë e vërtetojnë historitë në këtë artikull.

 

 

loading...




Shfleto artikuj te tjere per: CIFTE DASHURIA MESIMI TE FAMSHEM

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved