Sinjalet që tregojnë se ai është serioz në marrëdhënien me ty
 
Shperndaje
ikub#: 2005070089
Ju jeni të dashuruar dhe çdo gjë analizohet me arsyen e dashurisë duke anashkaluar shumë gjëra të rëndësishme.
FOTO GALERI
Ja disa nga sinjalet që një mashkull i dashuruar dërgon kur ka gjetur partneren e duhur.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA MARREDHENIA SINJALE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved