6 këshilla mbi produktivitetin nga Elon Musk
 
Shperndaje
ikub#: 2005080094
Elon Musk drejton kompaninë Tesla, atë të aeronautikës SpaceX, është president i SolarCity, themelues i The Boring Company si dhe bashkëthemelues i PayPal dhe OpenAi. Për sipërmarrjet e tij, ai e ka merituar titullin e një ndër sipërmarrësve më vizionarë të kohës.
FOTO GALERI
Para pak kohësh ai u nisi punonjësve të Tesla një email me rregulla kundër rregullave të padobishme. Lexoni më poshtë 6 këshillat e tij, të shprehura me një gjuhë të sinqertë dhe të drejtpërdrejtë…
 
 
loading...




Shfleto artikuj te tjere per: ELON MUSK KESHILLA PRODUKTIVITETI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved