Ja vendet ku njerëzit dëshirojnë të shkojnë për pushime pasi të mbarojë karantina
 
Shperndaje
ikub#: 2005080097
Ju ka marrë malli për pushimet?
FOTO GALERI
Më në fund ditët e pushimeve po bëhen të numërueshme, pra edhe pak ka mbetur. Fatmirësisht pushimet do bëhen përsëri pjesë e realitetit tonë. Mund të mos jetë gjithçka kaq shpejt, por një ditë do të hamë përsëri akullore, një pizza apo do shëtisim më lirë nën rrezet e diellit duke shijuar gjithçka. Kur të vijë kjo ditë e shumëpritur, ku do të shkojmë? Nëse keni shpenzuar një pjesë të madhe të kohës tuaj në karantinë duke fantazuar për të ardhmen, planet tuaja të udhëtimit të ëndrrave janë ndoshta në listën e përgatitur në këtë artikull. Një sondazh i ri, nga Holiday Extras, ka zbuluar se ku njerëzit dëshirojnë të shkojnë për pushime këtë verë. Pra hidhini një sy galerisë së mësipërme dhe zbuloni vendet më të zhvilluara. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BOTE PUSHIME UDHETIM VERE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved