E keni parë fotografinë e gjyshes suaj nuse? Ja 10-të gjyshe nuse ndër vite
 
Shperndaje
ikub#: 2005100007
Edhe pse ka kaluar shumë kohët, këto nuse duken të adhurueshme!
FOTO GALERI
Martesa është një nga ngjarjet më të rëndësishme në jetën e çdo vajze. Kjo është arsyeja pse çdo nuse dëshiron të duket e mrekullueshme ditën e saj të martesës. Dhe vajzat moderne nuk janë ndryshe nga gjyshet e tyre. 30 deri 50 vjet më parë, nuset gjithashtu bënë çmos për të shkëlqyer me fustanin dhe bukurinë e tyre në ditën e dasmës. Dhe ne duhet të pranojmë se këto pamje adhurohen edhe në ditët e sotshme. Disa përdorues të rrjeteve sociale kanë shpërndarë foton e gjyshes së tyre nuse. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me një bukuri që shkëlqen akoma edhe pse vjen prej shumë kohësh.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN GJYSHE MARTESA NUSE VITE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved