Karriera. Thënie frymëzuese nga femrat të famshme
 
Shperndaje
ikub#: 2005110093
Për të motivuar dhe ndjekur ëndrrat tuaja ja disa nga këshillat nga femrat më të fuqishme dhe suksesshme në botë.
FOTO GALERI
Nga Reese Witherspoon tek Michelle Obama, të gjitha janë përballur me dështimet në fillim dhe tashmë japin këshillat e duhura për çdo femër që dëshiron të realizojë ëndrrat e saj.
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA FRYMEZIM KARRIERA THENIE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved