5 buqeta lulesh për të dekoruar çdo ambient të shtëpisë
 
Shperndaje
ikub#: 2005120089
Dëshironi ta bëni shtëpinë tuaj me mikpritëse me diçka të ngjyrosur? Lulet janë zgjedhja që bën për ju. Nëse preferoni t'i jepni ngjyrë shtëpisë dhe t'i jepni pak personalitete me diçka me delikate dhe unike një buqetë lulesh është ajo që ju duhet.
FOTO GALERI
Ja 6 buqeta te bukura për te dekoruar çdo ambient te shtëpisë ne mënyrë te thjeshte dhe te mrekullueshme.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUQETA LULE SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved