Pse çiftet nuk duhet të puthen në publik
 
Shperndaje
ikub#: 2005130032
Një i dashuruar bën atë që ndjen, kështu që nuk e ka problem nëse po e shikojnë edhe të panjohur.
FOTO GALERI
Gjithmonë na ka rastisur të shikojmë puthje në rrugë apo kudo që mund të ndodhemi, por për shumicën e njerëzve ky veprim nuk duhet bërë në vende publike. Sipas një studimi, 37% e burrave dhe 32% e grave puthin partnerin e tyre në publik. Kjo shfaqje publike e dashurisë, mund të jetë një ndjesi e mirë për njerëzit që janë në një marrëdhënie, por mund të krijojnë një situatë të vështirë për shumicën e njerëzve që gjenden rastësisht në situata të tilla. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me arsyet se pse nuk duhet të putheni në publik. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI PUBLIK PUTHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved