Ç'ndodh me një mashkull pasi dashurohet? - Content, Lifestyle, Love & Sex - ikub.al
Log In  |  Register
 
 
 
Ç'ndodh me një mashkull pasi dashurohet?
 
Shperndaje
ikub#: 2005140079
Kur një mashkull bie në dashuri në mënyrë të paevitueshme humbet disa zakone dhe karakteristika, qoftë në mënyrën e të veshurit deri tek mendimet apo mënyrën se si kalon kohën e lirë.
FOTO GALERI
Ja cilat janë ndryshimet midis një mashkulli te dashuruar dhe jo.
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA FEMRA MASHKULLI NDRYSHIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved