7-të hile psikologjike nëse doni që të tjerët t’iu pëlqejnë
 
Shperndaje
ikub#: 2005150124
Mësoni mënyrat më të mira për të bërë të tjerët që t’iu duan.
FOTO GALERI
Të bëhesh shpirti i shoqërisë mund të duket si një mision i pamundur në fillim. Ne mund të mendojmë se kemi nevojë për një karizëm natyror ose talent për t'u pëlqyer nga njerëzit përreth jush. Por në të vërtetë, të jesh i pëlqyeshëm është diçka për të cilën mund të stërvitemi lehtësisht duke bërë përpjekje, imagjinatë dhe performancë.
Këtu kemi një listë me sugjerime që mund t'ju ndihmojnë të fitoni sa më shumë zemrën e njerëzve. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: HILE MIQESI PELQIM PSIKOLOGJI TRUKE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved