Si ta kuptoni se partneri juaj është manipulues
 
Shperndaje
ikub#: 2005170021
Partneri ju pranon për atë që jeni dhe respekton vendimet tuaja. Ai kurrë nuk përpiqet të ndikojë në mendimet tuaja. Por, për fat të keq, disa njerëz bëhen aq të verbër në dashuri sa nuk janë në gjendje të kuptojnë se këto mund të jenë thjesht manipulime.
FOTO GALERI
Dhe përpara se ju të bini në këtë grackë dhe të ballafaqoheni me trazirat emocionale, ne kemi listuar disa shenja që vërtetojnë se partneri juaj është manipulues.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: MANIPULATOR MANIPULUES PARTNERI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved